Українська Автокефальнa
Православна Церква в Діаспорі 


офіційний веб-сайт

 

 


Головна
Новини
Єпископат
Парафії
Історія

Фотогалерея
Відео
Ресурси
Контакти


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постійна Конференція Українських Православних Єпископів поза межами України
На Різдво Господа Бога нашого і Спасителя Ісуса Христа - 2012

До улюблених священнослужителів, монахів та вірних Української Православної Церкви поза межами України та наших українських православних братів і сестер в Україні:

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

Вітаємо вас, наші улюблені діти, у цей світлий і радісний день Різдва Господа нашого і Спасителя Ісуса Христа!
Христос Спаситель світу сьогодні являється як Христос-Немовлятко до всіх наших земних сімей. Нехай мир і злагода чудодійних святих різдвяних днів наповнять наше життя! Шукаймо радості, потіхи і допомоги у Вефлеємській печері де ангели співають і прославляють новонароджене Дитя.
Від глибини наших сердець і душ ми бажаємо вам ту теплоту, мир і радість, що походить від Немовлятка бо як ми співаємо у нашій давній українській різдвяній колядці: З нами Бог, Нова радість стала, яка небувала, бо У Вефлеємі нині новина Пречиста Діва Сина породила! У всьому світі де є наші українські православні парафії чи то в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Європі, Південній Америці, Центральній Америці, Австралії/Новій Зеландії чи то на Україні - Небо і земля сьогодні торжествують, ангели й люди весело святкують бо ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!
Нехай небесна вефлеємська зірка, яка привела трьох царів до печери вефлеємської, завжди провадить вас, дорогі брати і сестри, по дорозі Божої Істини до почесного життя і праці:

Бог Предвічний народився!
Прийшов днесь із небес,
Щоб спасти люд свій весь,
І утішився.

Від самих перших років Християнства, ця найстаріша українська колядка лунає по всій нашій Україні. Вона розказує нам про довгожданого Спасителя світу Ісуса Христа, так як і пророкували старозавітні пророки - спасти все людство. Пророк Даниїл навіть вказав точний час народження Месії Спасителя. Від Різдва Ісуса Христа почався новий календар історії.
Першими хто прийшли поклонитися Христові у Вефлеємі були прості пастухи, а потім прийшли три царі, які принесли із собою дари Хресту-Дитині: золото символізує любов і відданість, ладан символізує молитву і миро символізує терпіння. Отож, принесімо Всемогучому Богові під час цих чудодійних Різдвяних днів золото відданості Закону Божому, кадило наповнене нашою побожністю та святістю життя і миро могутнього терпіння та зусиль за перемогу Бога та наших національних скарбів і цінностей.
Справді, нова радість стала, і У Вефлеємі нині новина Пречиста Діва Сина породила, Небо і земля нині торжествують бо Бог так полюбив людство, що Він сам став одним з нас. Бог попередив трьох царів про злий намір Ірода і вони повернулися до своїх країв іншою дорогою. Сьогодні Бог нагадує нам Своїм людям про сучасних злих Іродів, котрі утворюють зло і гріх і показує нам іншу дорогу, вічний шлях до нашої справжньої нації до вічності.
Отже, і ми сьогодні зробимо тверде рішення, так як зробили три царі, ніколи не ступати на дорогу, котра веде до атеїстичного, бездуховного життя, знищення Божої Істини. Нехай світло Вефлеємської зірки завжди провадить нашу життєву подорож.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

+ ЮРІЙ, Митрополит Української Православної Церкви Канади

+ АНТОНІЙ, Митрополит Української Православної Церкви США
 
+ ІОАН, Архиєпископ Української Православної Церкви в Діаспорі

+ ЄРЕМІЯ, Архиєпископ Української Православної Єпархії Бразилії та Південної Америки

+ ІЛАРІОН
, Єпископ Української Православної Церкви Канади

+ АНДРІЙ
, Єпископ Української Православної Церкви Канади

+ ДАНИЇЛ
, Єпископ Української Православної Церкви США 

 


 


2010-2011 УАПЦ в Діаспорі