Українська Автокефальнa
Православна Церква в Діаспорі 


офіційний веб-сайт

 

 


Головна
Новини
Єпископат
Парафії
Історія

Фотогалерея
Відео
Ресурси
Контакти


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Візит Єпископа Андрія в Інґольштадт

Українська православна громада міста Інґольштадт з великoю радістю вітала преосвященнішого Владику Андрія, Лондонського і Західно-Європейського. Це вперше після 20 років у храмі Покрови Пресвятої Богородиці відправлялася архиєрейська Служба Божа. З великою радістю ще й тому, що громаді начолі зі старостою Олегом Краттом вдалося затримати за собою користування будівлею, де знаходиться церква, котрій загрожувало її передання у власність сусідньому навчальному закладу. Громада Покрови Пресвятої Богородиці це одна з перших українських православних парафій заснованих у 1945 році в повоєнній Німеччині.
 

У неділю 22 червня 2008 p. о 10-й годині зібралися вірні Святопокровської парафії й гості у храмі. Преoсвященнішого Владику, що прибув з Лондону, вітав при вході до храму настоятель отець протоієрей Валентин Смоктунович з Мюнхену. На Божественній Літургії співслужили Владиці о. протоієрей Смоктунович, митрофорний протопресвітер Анфір Остапчук, настоятель парафії у місті Дюссельдоpф, і протодиякон Олег Євсевський, Мюнхен. Співав з піднесеним молитовним настроєм церковний хор під керівництвом Юрія Дубицького.

Коли у скрутні часи ми очікуємо якусь добру вістку чи подію, то висловлюємо це сподівання словами і в наше віконце засяє сонце. Був сонячний день і Божа Благодать завітала у Храм Господній і засіяла над усіма вірними і їх оселею. Так, громада може радіти тим, що зберегла за собою свій храм.

Після Божественної Літургії була влаштована спільна трапеза у приміщенні сусіднього католицького монастиря. Радісно і гомінко було у залі, бо ж люди мали можливість насититись не лише земними благами, але й, як-то кажуть, дати розраду душі, поспівати, поспілкуватися між собою.
 

за: http://www.ukrainische-orthodoxe-kirche.de
 

 


 


2010 УАПЦ в Діаспорі