Українська Автокефальнa
Православна Церква в Діаспорі 


офіційний веб-сайт

 

 


Головна
Новини
Єпископат
Парафії
Історія

Фотогалерея
Відео
Ресурси
Контакти


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Вербна Неділя-Вхід Господній у Єрусалим

Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий! (Євреїв 13:8)
Сьогодні ми приєднуємось до цього радісного натовпу, який вітає нашого Господа, Котрий вїжджає в Єрусалим. Яка ж радість! Яке піднесення! Віковічна надія сповнюється. Бог дотримав Своєї обітниці. Він послав Свого Посланця, Свого Помазаника, щоб оновив те, що ми згубили і постійно губимо своїм відступством та зрадою.

Який же Він смиренний! Він не приходить до нас, як наче б то належалось на бойовому коні, оточений почотом слуг та придворних. Він приїжджає на осляті. Він приносить нам мир. Він приїжджає повернути мир на землю. Він приїжджає примирити Бога та Його людських дітей. Та Бог ніколи нас справді не покинув!Він постійно доглядає світ, цю земну кулю, що обертається в просторі, даючи нам пори року, сонце і дощ, та створюючи
умовини, щоб життя процвітало на землі. Бачте, сніг вже майже зовсім розтав і дні постепенно стають довшими, обіцяючи прихід літа, яке ось-ось прибуде до нас. Та те що приносить Христос особливе!
Бог Сам стане нам доступний як ніколи перед тим. Ми не лише зможемо говорити з Ним з запевненням, що Він нас чує і дбає про нас. Він навіть стане нашою Поживою у Святому Причасті, в ліках безсмертя, як про це говорить Св. Ігнатій Антіохійській у першому столітті.

Це прецінний Дар, якого наш Цар Ісус приносить нам. Він приносить нам Самого Себе на Хресті. Давайте, пробуваймо з Ним впродовж цього Страсного Тижня і віддаваймо Йому самих себе ще та ще раз, бо ж ми такі слабкі і нерішучі і так часто відпадаємо від нього. Та якщо будемо підніматися кожного разу після падіння і повертатися кожного разу після відблукання, то Він прийматиме нас і вітатиме нас кожного разу. На останку ми на завжди будемо з Ним у Його мирному та радісному Царстві. Нехай ці вітки, яких ми сьогодні посвячуємо будуть для нас не лише талісманом для охорони наших домівок. Дорогі брати й сестри, нехай вони будуть для нас пригадкою. Нехай напоминають нам розкішне листя Раю, нашого справжнього Дому. Живімо кожний день, як діти цього Раю.
Гряде наш Цар Ісус! Ісус, що вчора, і сьогодні, і навіки Той Самий! (Євреїв 13:8).

Амінь.

о. Ігор Куташ

за: http://www.uocc.ca/

 


 


2010-2011 УАПЦ в Діаспорі