Українська Автокефальнa
Православна Церква в Діаспорі 


офіційний веб-сайт

 

 


Головна
Новини
Єпископат
Парафії
Історія

Фотогалерея
Відео
Ресурси
Контакти


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Великоднє Послання

Владики Іоана, Архієпископа Лондонського, Західно-Європейського
і Австралійсько-Новозеландського УАПЦ в Діаспорі

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!


Високопреподобні й Всечесні Отці,
Дорогі й Улюблені Брати і Сестри у Христі,
Христос Воскрес!


Кожен рік у пасхальні дні ми багаторазово повторюємо ці слова, і вони завжди несуть нам радість і надію.

Якщо Христос воістину воскрес із мертвих, то це означає, що Він є Син Божий, істинний Бог наш і Спаситель, в Нього треба вірувати, покладати на Нього всі свої надії і любити Його усім серцем.

Якщо Христос воістину воскрес, то це означає, що наша Християнська віра є істинною і святою, всі слова, всі Його вчення і всі Його заповіді також є істинні і незмінні.

Безмежно дякуючи Господу за те, що Він своїм воскресінням з мертвих утверджує в нас віру і в наше безсмертя, ми розуміємо мету свого земного життя, котре є підготовкою до життя вічного. Наші справи підуть за нами у вічність, тому не даремно жодне добре діло, яке робимо. Якщо є воскресіння з мертвих, то ми не повинні нарікати на скорботне життя, що випадає нам. Памятаймо, що настане хвилина, коли ті, що плачуть утішаться, а той, хто перетерпить спасеться.

Для нас, обтяжених різними життєвими турботами й негараздами, Христове Воскресіння є початком життя вічного, незбагненною надією нп блаженство праведних, де вже не буде ні болів, ні зітхання, ані смутку. Твердо віруючи в подання Христом праведникам благословенної вічності, постараймося, щоб і наше земне життя було підготовкою де неї, так провадьмо життя, щоб у душах і серцях наших святилося імя Христове, а в нашому нутрі панувало Царство Небесне.

Віруючи в Отця і Сина і Святого Духа, Трійцю Одноістотну і Неподільну, побачивши своїм духовними очима Воскресіння Христове, святкуймо Великдень урочисто, а разом з тими і побожно, бо Господь Воскрес! Він воскресив із собою всю вселенну і воскресить всіх нас для щастя і добра.

Радіючи Христовому Воскресінню, вдумаймось у цю незаперечну істину. Поставмо вимоги до себе. Що ми зробили для того, щоб було краще, На місце злочину треба ставити добрі діла, які з часом, напевно, принесуть багаті плоди. Треба нам озброїтись у сильну волю, дисципліну, терпеливість і розбудовувати у Діаспорі українське православне Церковне життя, на твердих християнських засадах віри і любові, на шляху воскреслого Христа.

Дорогі Брати і Сестри! Сердечно вітаю Вас з Великим Святом Пасхи Христової і молитовно бажаю Вам духовної радості та великих милостей від Воскреслого Спасителя. Носіть гідно імя православного християнина у Вашому громадському, особистому і родинному житті. Хай радість, мир і любов супроводжують Вас в усі дні життя Вашого!

Воістину Христос Воскрес!

 

З любовю у Христі Воскреслому,

+ Іоан,
Архиєпископ УАПЦ в Діаспорі
Пасха Христова 2011
Бельгія, м. Генк


 

 
 


 


2010-2011 УАПЦ в Діаспорі