Українська Автокефальнa
Православна Церква в Діаспорі 


офіційний веб-сайт

 

 


Головна
Новини
Єпископат
Парафії
Історія

Фотогалерея
Відео
Ресурси
Контакти


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


17й Єпархіяльний Собор Австралійсько Новозеляндської Єпархії

17й  Єпархіяльний Собор Австралійсько Новозеляндської Єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Діаспорі відбувся в Столичному місті Австралії Канберра в Центрі Православя-парафії
Св. Миколая Архиєпископа Мир Лікійського Чудотворця 17-18-19 липня 2009 р.

Правлячий Єпископ Єпархії Високопреосвященний Архиєпископ Іоан (Дерев'янка). В супроводі сестри Тані Деревянка, прибув до Австралії з Ґенку, Бельгії на очолення Собору й канонічні візитації Єпархії 05.07. 2009 та в супроводі архипресвітера о. Миколи Сердюка - голови Консисторії й Тані Деревянка сестри Владики, відвідали всі парафії Єпархії.

В час канонічної візитайії парафії Різдва Пресвятої Богородиці-16.08. 2009 р. за ревну працю в Христовім винограднику Владика Іоан возвів настоятеля парафії протоієрея о. Василя Касяна до сану митрофорного протоієрея, паніматку Галину Касян і вірни, нагороджено похвальними  Архипастирськими грамотами.

В Парафії св. Покрови, Стратфілд Вест,НПВ. 02.08. 2009 рукоположено о. диякона Михайла Смолинця в ієреї. та 30.08.2009
р. в парафії святого Миколая архиєпископа Мир Лікійських Чудотворця, Перт, Владика Іоан рукоположив іподиякона Волтера Сайвін в диякони. А всечесного митрофорного протоієрея о. Валентина Мовчана за довголітню працю в Христовій ниві возвів у сан протопресвітера, а вірним по парафіях уділив Похвальні Архиєрейські Грамоти.

Владика Іоан перебував в Австралії від 09.07.2009 по 01.09.2009р. Опкустив Австралію до Бельгії Ґенк 02.09.2009Президія 17-го Єпархіяльного Собору та делеґати парафій й гості

Наявне Духовенство Єпархії, відсутній митроф. прот.
о. В.Мовчан. 

Вл. Іоана й голова Консисторії протопресвітер М. Сердюк.

Перед храмом Св. Миколая, Владика Іоан, архівар Єпархії п. Ярослав Соловій, о. Микола й Куратор Музею в Центрі Православя п-і Люба Соловій.  

Учасники 17-го Єпархіяльного Собору й наявне Духовенство Єпархії перед храмом Св. Миколая архиєпископа Мир Лікійських Чудотворця в Центрі Православя, Канберра 19.07.2009 р.

 

 


 


2010-2011 УАПЦ в Діаспорі